HaberDelisi

Yüksek Sosyete 24. bölümde neler yaşanacak?

Yaşam Haber - Yüksek Sosyete 24. bölümde neler yaşanacak?
Okunma: [ 850 ]

Star TV'nin sevilen dizisi Yüksek Sosyete'nin 24. yeni bölüm fragmanları yayınlandı. Peki ama yeni bölümde Kerem ve Cansu'yu bekleyen son ne? İşte detaylar...

Yüksek Sosyete'nin 24. yeni bölümünde Kerem'in itirafı Cansu'yu darmadağın etse de aşkın gücü yollarını tekrar birleştiriyor. Ancak onları bekleyen son bir sınav daha var: Süreyya'nın iki aileyi karşı karşıya getirme planı.

YÜKSEK SOSYETE 24. BÖLÜM 2. FRAGMAN -İZLE

Bedia; sonunda ikna olduğu ameliyata girer ancak durumu hala çok risklidir. Mert, Ece'ye hiçbir şey anlatamaz. Ece, Mert'in bu durumundan şüphelenir ve iki aşık arasında bir hesaplaşma yaşanır.

Süreyya, Levent'ten kaçmaya çalışır ama ona olan zaafı ikiliyi tekrar bir araya getirir.Ancak bu karşılaşmalar ne kadar masum olsa da onları adım adım izleyen biri vardır. 

Engin Öztürk ve Hazar Ergüçlü?nün başrolünü paylaştığı, oyuncu kadrosunda Meriç Aral, Ozan Dolunay, Zuhal Olcay, Hakkı Ergök, Aliye Uzunatağan, Taner Parlas, Hülya Gülşen Irmak, Ceyda Tepeliler, Gülşah Çomaoğlu, Özgün Çoban,Yasin Çam, Aybike Turan?ın yer aldığı dizi yeni Cumartesi akşamı 20.00'de Star TV'de.