HaberDelisi

Yüksek Sosyete 23. bölümünde neler olacak?

Yaşam Haber - Yüksek Sosyete 23. bölümünde neler olacak?
Okunma: [ 619 ]

Star TV'de ekranlara gelen Yüksek Sosyete'nin 23. bölüm fragmanI yayınlandı. Yeni bölümde neler yaşanacak?  Cansu, Kerem’in yaptığı büyük fedakarlığı öğrenebilecek mi?

Engin Öztürk (Kerem) ve Hazar Ergüçlü?nün (Cansu) başrolünü paylaştığı, Yüksek Sosyete, cumartesi akşamı 20.00'de yayınlanacak. İşte 23. yeni bölümde yaşanacaklar: 

YÜKSEK SOSYETE 23. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Cansu, Kerem'in tavırlarından şüphelenir ve onu takip etmeye başlar. Fakat bu takip onu hiç bilmediği bir gerçekle karşılaştırır. Cansu; Kerem'in onun için yaptığı büyük bir fedakarlığı öğrenir ve bu iyiliğe kendi imkanlarını kullanarak karşılık verir.

Ancak Cansu'nun bu hareketi Kerem'i Süreyya'nın hedefi haline getirir. Artık Süreyya'nın tek bir amacı vardır; Cansu ve Kerem'i ayırmak. Bu sırada hastalığıyla boğuşan Bedia, oldukça riskli bir ameliyata girmelidir ama ikna olmaz.

Mert hem babaannesinin yanında olmaya hem de Ece'ye hiçbir şey hissettirmemeye çalışır. Levent ve Süreyya cephesinde ise; Cansu Levent'e sürpriz bir ziyarette bulunur. Diğer yandan Metin ve Levent kozlarını paylaşır ama bu durum Süreyya için işleri daha da zorlaştıracaktır.