HaberDelisi

Yerine gelen isim belli oldu

Yaşam Haber - Yerine gelen isim belli oldu
Okunma: [ 2042 ]

Hangimiz Sevmedik'ten olaylı bir şekilde ayrılan Selen Soyder'in yerine Sezgi Sena Akay geldi.

İlişkili Haberler 5855290d0f25443b0c34797f.jpg 'Hangimiz Sevmedik' setinde kavga

Hangimiz Sevmedik dizisinde evli bir çifti canlandıran Selen Soyder ve Can Yaman'ın, sette anlaşmazlık nedeniyle başlayan sözlü tartışması, bardakların fırlatıldığı kavgaya dönüşmüştü. Olay yargıya taşınırken Selen Soyder dizinden ayrılmıştı.Soyder'in yerini yapımcı şirket, 2012'de önce Best Model Of Turkey, ardından Best Model Of The Word'de birinci seçilen Sezgi Sena Akay'la anlaştı.

Sezgi Sena Akay
Sezgi Sena Akay

SEZGİ SENA AKAY KİMDİR?

Lise öğretimini Erenköy Kız Lisesi'nde gören 21 yaşındaki Akay, daha sonra bir Galatasaray ve Fenerbahçe'de voleybol oynadı. Eğitimine Yeditepe Üniversitesi Halkla İlişkiler bölümünde devam eden Akay, 2012 yılında 17 yaşındayken Best Model of Turkey seçildikten sonra aynı yıl Best Model of the World seçildi.2014 yılında Kanal D'de yayınlanan Zeytin Tepesi dizisinin kadrosuna dahil oldu ve Nevin karakterini canlandırdı. 2015 yılında ise Show TV ekranlarında izleyiciyle buluşan Acı Aşk dizisinin Melek'i olarak başrolde rol aldı.

İlişkili Haberler Untitled-6.jpg Dizi setindeki kavga yargıya taşındı (Selen Soyder-Can Yaman) İlişkili Haberler ,IeggrBgn50CFtQ28esqV6w.jpg Selen Soyder kovuldu mu?