HaberDelisi

Ömer'e (Barış Arduç) ne oluyor?

Yaşam Haber - Ömer'e (Barış Arduç) ne oluyor?
Okunma: [ 663 ]

Kiralık Aşk 62. yeni bölümü cuma akşamı izleyiciyle buluşacak. Kiralık Aşk'ın yeni bölümünde Pamir, bütün bildiklerini anlatmak için Türkan'a gidiyor. İşte yeni Kiralık Aşk'ın yeni bölümünde yaşanacaklar.

Başrollerini Elçin Sangu, Barış Arduç, Salih Bademci, Müjde Uzman, Seçkin Özdemir, Levent Ülgen ve Nergis Kumbasar?ın paylaştığı Kiralık Aşk'ta Pamir, bütün bildiklerini anlatmak için Türkan'a gidiyor. Defne ise Ömer'in kapısına kadar gitti. Şimdi neler olacak?

62.BÖLÜMDE NELER OLACAK?Diğer yandan Sinan, Seda?ya söz verdiği için Ömer'i ikna etmesi lazım. Ömer'i kim ikna edebilir? Herkesin aklına tek bir isim geliyor; Defne... Peki Defne, Ömer'i ikna edebilecek mi?

KİRALIK AŞK 62.BÖLÜM YENİ FRAGMANI - İZLE

Lara rahatsızlanıyor. Seda'nın dünyası başına yıkılıyor. Kızına vakit ayıramadığını düşünen Seda?nın ani ayrılık kararı ile Sinan ne yapacağını şaşırıyor.

KİRALIK AŞK 62.BÖLÜM 2.YENİ FRAGMANI - İZLE

ÖMER'E NE OLACAK?

Ömer ve Defne birlikte bir ev partisi yapmaya karar veriyorlar. Birlikte market alışverişine çıkıp, dostlarını ağırlamak için yemek yapacaklar. Her şeyin çok güzel gittiği bu partide, Ömer'in başına kimsenin beklemediği bir şey geliyor. Baş dönmesi yaşayan Ömer'in sağlık durumunda bir problem mi yaşanacak? sorusunun cevabı ise yeni bölümde yanıt bulacak.