HaberDelisi

Kiralık Aşk 63. yeni bölümde neler olacak?

Yaşam Haber - Kiralık Aşk 63. yeni bölümde neler olacak?
Okunma: [ 628 ]

Star TV'de yayınlanan Kiralık Aşk'ın 63. yeni bölüm fragmanları yayınlandı.  Yeni bölümde neler yaşanacak? Ömer'in kimseye söylemek istemediği sırrı ne?

Başrollerini Elçin Sangu, Barış Arduç, Salih Bademci, Müjde Uzman, Seçkin Özdemir Levent Ülgen ve Nergis Kumbasar?ın paylaştığı Kiralık Aşk Cuma günü 63. yeni bölümüyle ekranlara gelecek. Yeni fragmanları yayınlanan Kiralık Aşk'ta Ömer'in sırrı ortaya çıkacam mı?

KİRALIK AŞK 63. YENİ BÖLÜM 2. FRAGMAN

KİRALIK AŞK 63. YENİ BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK? Ömer'in büyük bir sırrı var. Kimseye söylemek istemiyor. Ömer kendi içinde lime lime olurken, bu sırrı herkesten nasıl saklayacak? Sevdiği adamın bir derdi olduğunu anlayan Defne bu sırra erişmeye çabalıyor. Ömer'in ise aklında sadece Defne'yi mutlu etmek var. Ömer, Defne'nin hayallerini tek tek gerçekleştirmek peşinde.

PAMİR DARMADAĞIN OLUYORPamir'in hali hiç iyi değil. Gitgide darmadağın oluyor. Cevdet ise ortalıkta yok. Bu durum İso?nun kafasını daha da karışık hale getiriyor.

Bir yandan şirkette de büyük bir telaş var. Çünkü İso bebek şirkete geliyor. İşlerini ayarlayamayan Defne yeğenini şirkete getirmek zorunda kalıyor.

İSO BEBEK KAYBOLUYOR

Bu durum Defne ile Ömer'in ilişkisinde yepyeni bir tecrübe olacak. Ofiste bir gün boyunca bebek bakmak hiç de kolay değil. Fakat o da ne! İso bebek kayboluyor! 

KİRALIK AŞK 63 YENİ BÖLÜM FRAGMLAN İZLE

Ve finalde ise uzun zamandır beklediğimiz olay nihayet gerçekleşiyor... Kiralık Aşk, heyecan ve gizem dolu bölümüyle Cuma akşamı 20:00'da Star'da!