HaberDelisi

Kate Moss?tan Elvis Presley klibi

Yaşam Haber - Kate Moss?tan Elvis Presley klibi
Okunma: [ 2026 ]

Aralık ayı başında çıkan 'The Wonder of You: Elvis Presley With the Royal Philharmonic Orchestra' albümü, Kate Moss'un oynadığı 'The Wonder of You' kibi ile  tanıtıldı.

İlişkili Haberler 90'larda kıvrımlı hatlara sahip modeller revaçta iken, ince fiziği ile moda dünyasında yeni bir model anlayışının önünü açmış olan, işindeki ünü kadar çalkantılı özel yaşamıyla da çok konuşulan, birçokları tarafından 'moda ikonu' olarak kabul edilen Kate Kate Moss'ta 'zamanın izleri' kate-moss-9.jpg Kate Moss’tan Brigitte Bardot etkisi

Dünyaca ünlü İngiliz süper model Kate Moss, rock efsanesi Elvis Presley?nin siyah-beyaz 'The Wonder of You' videosunu Abbey Road Studios'ta çekti.

Kate Moss'un içindeki Elvis'i dışarı çıkardığı klipte ünlü modelin, Elvis Presley'nin 1968'de yayınlanan TV programındaki ünlü siyah deri kıyafetini de giydiği görülüyor.

Klibin yönetmenliğini üstlenen Vaughan Arnell?in, ikonik Presley görüntüleri ile 42 yaşındaki modelin moda çekimleri arasındaki benzerlikleri fark ettikten sonra klibi çekmeye karar verdiği öğrenildi.

KATE MOSS'UN 'THE WONDER OF YOU' KLİBİ