HaberDelisi

Defne ve Ömer'in romantik anları

Yaşam Haber - Defne ve Ömer'in romantik anları
Okunma: [ 652 ]

Başrollerini Elçin Sangu, Barış Arduç, Salih Bademci, Müjde Uzman, Seçkin Özdemir, Levent Ülgen ve Nergis Kumbasar’ın paylaştığı Kiralık Aşk'ın 64.yeni bölümü bu akşam ekranlara gelecek.

İlişkili Haberler pantene-altin-kelebek-odulleri,HS6D0AHJrUWSnucOSVUz3Q.jpg Elçin Sangu'dan Altın Kelebek açıklaması

Yapımcılığını Ortaks Yapım?ın üstlendiği dizinin senaryosunu Meriç Acemi yazıyor. Yönetmen koltuğunda ise Şenol Sönmez oturuyor.

64.BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Ömer'le Defne artık çok daha sıcak, çok daha samimi. Yaşadıkları her şey onları birbirine daha çok yaklaştırıyor. Ömer'in sorunu git gide büyürken, Defne her an onun yanında olabilmek için kendi hayatında oldukça zorlanıyor. Yeni bölümünde Defne (Elçin Sangu) 'Fark Etmeden' şarkısını seslendiriyor.

KİRALIK AŞK 64.BÖLÜM 2.FRAGMANI

Bu arada Koriş, İso bebeğe bağlandı artık, kopamıyor. Kapısına gidiyor. Ona yeni kıyafetler almış. Birlikte gezip tozmak, zaman geçirmek istiyor. Fakat Nihan'dan bunun iznini almak kolay olmayacak.

Defne'nin hayatında erteleyip durduğu, geriye atmaya çalıştığı kriz nihayet patlak veriyor. Ömer'le Defne'nin günden güne sevgili, sırdaş ve neredeyse suç ortağı olduğu, heyecan dolu bu bölüm, oldukça çarpıcı bir şekilde son buluyor?

KİRALIK AŞK 64.BÖLÜM FRAGMAN

ELÇİN SANGU.png Elçin Sangu'nun spor hali elcin-sangu-1732644.jpg Elçin Sangu: Sosyal hayatım kalmadı