HaberDelisi

Cesur ve Güzel'in 4. bölümünde ne olacak?

Yaşam Haber - Cesur ve Güzel'in 4. bölümünde ne olacak?
Okunma: [ 730 ]

Kıvanç Tatlıtuğ ve Tuba Büyüküstün'ün başrollerini paylaştığı Cesur ve Güzel'in 4. yeni bölüm fragmanlarını yayınladı. Bu akşam dördüncü bölümü ekrana gelecek olan Cesur ve Güzel'de neler yaşanacak?

Star TV'nin yeni fenomeni Cesur ve Güzel'de bu hafta Sühan ve Cesur'un aşk yaşamasını istemeyen Banu ve Cahide kolları sıvayacak.

CESUR VE GÜZEL 4. BÖLÜM 2. FRAGMAN - İZLE

Dizide; Cesur'un, Sühan'a aşık olmasından korkan Banu, Cesur'dan habersiz hazırladığı hain planının içine Sühan'ı çekecek. İkilinin yakınlaşmasından haberdar olan Banu, aldığı önlemle Sühan'ın içine şüphe düşürmek isteyecek.

Diğer yandan Sühan'ın, Bülent'le olmasını isteyen Cahide de boş durmayacak. Cahide, Sühan'ı, Cesur hakkında doldurmaya çalışacak. Aklında soru işaretleriyle yeniden iz peşine düşen Sühan elindeki parçaları birleştirmeye çalışacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR Cesur ve Güzel 1. Bölüm - 3.jpg Kıvanç Tatlıtuğ ile Tuba Büyüküstün ‘Cesur ve Güzel’i anlattı

Banu ve Cahide amaçlarında başarılı olacak mı?, Sühan, Cesur'un gerçek amacını öğrenebilecek mi? gibi soruların yanıtları yeni bölümde ekrana gelecek.

Ece Yörenç'in senaristliğini, Ali Bilgin'in yönetmenliğini üstlendiği Cesur ve Güzel 1 Aralık Perşembe saat 20.00'de Star TV ekranlarında. 

CESUR VE GÜZEL 4. BÖLÜM 1. FRAGMAN