HaberDelisi

Vildan Atasever eski eşi İsmail Hacıoğlu için ne dedi?

Spor Haber - Vildan Atasever eski eşi İsmail Hacıoğlu için ne dedi?
Okunma: [ 535 ]

Vildan Atasever eski eşi İsmail Hacıoğlu ile ilgili sorulan bir soruya, İsmail beni ilgilendirmez yanıtını verdi. İsmail Hacıoğlu geçtiğimiz hafta Duygu Kaya Kumarki ile evlenmişti.

Geçen hafta dans eğitmeni sevgilisi Duygu Kaya Kumarki ile Sait Halim Paşa Yalısı'nda gerçekleşen masal gibi bir düğün ile dünya evine giren İsmail Hacıoğlu, nikah memurunun sorusuna ? Tüm yalnızlığımla evet? demişti.

Vildan Atasever eski eşi İsmail Hacıoğlu için ne dedi?

Önceki gece İstanbul turuna çıkan İsmail Hacıoğlu'nun eski eşi Vildan Atasever'e muhabirler bu soru ile ilgili düşüncelerini sordular. Atasever, bu soruya kızarak ?İsmail beni ilgilendirmez. Bu konulara beni dahil etmeyin!? diye cevap verdi. Güzel oyuncu Atasever, bu soru sorulunca röportajını kısa kesti ve sonlandırdı.

Vildan Atasever eski eşi İsmail Hacıoğlu için ne dedi?

Vildan Atasever kimdir?

Vildan Atasever, 26 Temmuz 1981 yılında Bursa'da dünyaya geldi. Erzurum'lu bir ailenin 5 çocuğundan birisidir. İlk ve ortaokul öğrenimini İstanbul Bahçelievler Gürsoy Koleji'nde tamamladı. Lise öğrenimini ise Cihangir Koleji'nde tamamladı. 15 yaşında ise amatör olarak tiyatroculuğa başladı. Bir çok sinema filmi ve televizyon dizisinde rol aldı.