HaberDelisi

Kibariye'nin yüzüne ne oldu

Magazin Haber - Kibariye'nin yüzüne ne oldu
Okunma: [ 2967 ]

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan?ın 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla Cumhurbaşkanlığı Sarayı?nda verdiği resepsiyona sanat dünyasından çok sayıda ünlü isim katıldı.

Haberin diğer fotoğrafları için tıklayınCumhuriyet Bayramı resepsiyonuna ünlü isimler akın ettiCumhuriyet Bayramı resepsiyonuna ünlü isimler akın ettiCumhuriyet Bayramı resepsiyonuna ünlü isimler akın ettiCumhuriyet Bayramı resepsiyonuna ünlü isimler akın etti

Davete katılanlar arasında şarkıcı Kibariye de vardı.  Son olarak hamile olduğunu söyleyen daha sonra şaka yaptığını açıklayan Kibariye?nin çenesinin altındaki morluk dikkatlerden kaçmadı.

Renkli Sayfalar?a konuşan ünlü şarkıcı yüzündeki morluğun nedenini anlattı; Ali dövdü beni, çok dayak attı, vurdu kırdı. Tekme tokat? Yine şaka yapıyorum.  Numaralı gözlük kullanıyorum o gün gözlüğümü takmamıştım,  iki merdiven yerine tek merdiven gördüm adım atınca yere düştüm. Bu benim ikinci düşüşüm, Allah beni sevenlerime bağışladı.  Morluk geçer gider, Allah başka keder vermesin? dedi.

Kibariyenin yüzüne ne oldu

Kibariyenin yüzüne ne oldu