HaberDelisi

"Eşyası evde duruyor"

Güncel Haber - 'Eşyası evde duruyor'
Okunma: [ 382 ]

Geçtiğimiz Eylül ayında kaybettiğimiz Tarık Akan, Bakırköy Belediyesi’nin düzenlediği törenle anıldı. Akan’ın oğlu Barış Zeki Üregül, babasının bütün eşyalarının aynı yerinde durduğunu söyledi.

tarık barış.jpeg Bakırköy'de Tarık Akan Meydanı olacak mı?

Bakırköy Belediyesinin organize ettiği ?Türk Sineması 102 yaşında ve Sinemamızda Bakırköylüler ve Tarık Akan? isimli tören, önceki akşam Leyla Gencer Opera ve Sanat Merkezi?nde düzenlendi. Kalabalık bir davetli topluluğunun katıldığı gecede, Bakırköylü sanatçılardan Göksel Arsoy, Cihat Tamer ve geçtiğimiz Eylül ayında hayata gözlerini yuman Türk Sinemasının önemli ismi Tarık Akan?ın çocukları Özlem, Barış Zeki ve Yaşar Özgür Üregül de yerlerini aldılar.

Özellikle Tarık Akan ve dostlarının konuşmaları, salonda hüzünlü anlar yaşanmasına neden oldu. Akan?a özel bölümün hazırlandığı gecede, Akan?ın çocuklarından Barış Zeki Üregül, ?Ailecek çok duygululandık ve mutlu olduk? dedi.

"BABAMIZ HEP YAŞAYACAK"

?Babanızın eşyaları ile bir müze açmak ister misiniz?? sorusunu ise ?Zaten bütün eşyaları olduğu gibi yerinde duruyor. Bizim amacımız onu hep yaşatmak ve biz var olduğumuz sürece babamız hep yaşayacak? cevabını verdi.

MÜJDAT GEZEN TARIK AKAN'I ANLATTI - İZLE

tarık-akan.jpg Tarık Akan'ın ismi kreşte yaşayacak tarik-akan-hastaligi.jpg Tarık Akan'a saygı sergisi